مجموعه 8000 کالا آغاز فعالیت خود را از شهریور ماه سال 1383 در قالب یک فروشگاه آغاز نموده و تا امسال بیش از 17 سال است که در زمینه فروش و خدمات پس از فروش تلفن همراه و لوازم دیجیتال چه در عرصه خرده فروشی چه در عرصه عمده فروشی فعالیت می نماید.

لذا این مجموعه ابتدای امر بر این باور بوده تا با ارائه بهترین محصولات و خدمات عالی رضایت مشتریان را جلب نماید. همچنین بر این هستیم که شاید اولین نباشیم اما می توانیم جز بهترین ها باشیم و به قانون The first of the best ایمان داریم.

8000 کالا از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود قائل شود.

شاید مهمترین موضوع برای کاربرانی که قصد خرید گوشی تلفن همراه دارند در وهله ی اول قیمت گوشی باشد. فروشگاه 8000 کالا با ایجاد ارتباط های گسترده بین خود و مراجع قانونی واردکننده گوشی موبایل به کشور، این امکان را فراهم کرده تا گوشی ها را با قیمتی مناسب به کاربران ارائه دهد .

حال در خدمت تمام مردم بزرگ و فهیم ایران هستیم که بتوانیم در این بازار بهترین محصولات را در تمام زمینه ها و با ضمانت های رسمی ارائه نماییم.در این بین نیز از شما مشتریان محترم و همراه کنندگان عزیز تشکر لازم را داریم که به این مجموعه اعتماد دارید و ما را از همه لحاظ حمایت نموده اید.

شما می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما، با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود به بهتر شدن تیم 8000 کالا کمک کنید.